Supervizor Key Account / Manager

Candidatul ideal

Recrutam pentru marirea echipei din Bucuresti-Ilfov
Experienta in relatiile comerciale cu magazinele de tip Hypermarket si Supermarket
Excelente abilitati de negociere si convingere
Hotarat, perseverant si animat de dorinta de a reusi
Stabilitate, integritate si verticalitate
Persoana deschisa, comunicativa, sociabila
Capabil sa lucreze atat independent cat si in echipa
Posesor permis categoria B (obligatoriu)

Descrierea jobului

Stabileste si mentine relatia cu persoanele cheie din cadrul magazinelor alocate
Realizeaza targetul de vanzari pentru locatiile gestionate
Realizeaza strategia de mercantizare a produselor firmei, asigurarea unei prezente cat mai bune la raft (atat cantitativ cat si ca pozitionare)
Planifica si urmareste promotiile in curs (inclusiv pentru produselor aflate in reclama TV)
Urmareste actiunile concurentei (promotii, modificari de pret si de game)

Oferta:
Salariu fix + componenta variabila (bonus si prime in functie de realizari)
Masina de serviciu
Tichete de masa
Echipa tanara, dinamica, orientata catre rezultat si succes
Cursuri si teambuildinguri organizate de firma

Doriţi să va alăturaţi echipei noastre şi nu aţi găsit o poziţie vacantă potrivită profilului dvs.?

* Extensii permise: pdf,doc,docx