Dispecer monitorizare video

Cerinte:

– Studii superioare (finalizate sau in curs);
– Bune cunostinte de operare Microsoft Office (Outlook, Excel);
– Corectitudine, seriozitate, spirit investigativ;
– Prezinta avantaj experienta in supraveghere si monitorizare video, audit, investigarea fraudelor;
– Atentie la detalii, atentie distributiva;
– Capacitatea de a desfasura in mod curent sarcini repetitive;
– Domiciliul in Bucuresti;
– Disponibilitatea de a lucra in ture de zi/noapte;

Responsabilitati

– Gestioneaza zilnic, prin monitorizare continua, pe intreaga durata a programului de lucru, sistemul de supraveghere video din punctele de lucru nominalizate;
– Identifica si raporteaza neconformitatile, abaterile de la normele si procedurile de lucru, precum si tentativele de frauda;
– Verifica permanent modul de functionare al sistemului de camere video din punctele de lucru din aria de responsabilitate;
– Transmite operativ, orice eveniment privind functionarea camerelor video, solicitand interventia imediata pentru remediere;
– Intocmeste si transmite catre management un raport in care va prezenta principalele constatari identificate pe intervalul de referinta si va face un set de recomandari avand drept scop imbunatatirea regulilor interne aplicabile angajatilor, securizarea perimetrului de protectie si mentinerea unui nivel standard de calitate a serviciilor.
– Raspunde de aplicarea politicilor/standardelor/regulamentelor de supraveghere prin sistemul de control video al activitatilor si perimetrului imobilelor societatii.

* Extensii permise: pdf,doc,docx