Inginer electromecanic/electric/mecatronist

Cerinte

– Studii superioare tehnice finalizate, cele in domeniul mecatronica/electrotehnica constituie avantaj;
– Bune cunostinte teoretice in domeniul mecanic si electric;
– Experienta min. 1 an in domeniul industrial;
– Cunostinte operare PC;
– Disponibilitatea de a invata. Ne adresam tinerilor absolventi interesati sa puna in practica cunostintele teoretice intr-o fabrica in care s-a implementat de curand tehnologie moderna de fabricatie produse de panificatie.
– Persoana dinamica, entuziasta si interesata sa se dezvolte in domeniul productiei.

Descrierea jobului

Responsabilitati cu privire la instalarea, mentenanta si repararea utilajelor industriale.
Activitatea se desfasoara in schimburi.
Beneficii adecvate unei persoane tinere dornice de a acumula experienta:
– includere in proces de instruire intensiv;
– posibilitatea de a aplica cunostintele teoretice pe echipamente moderne, automatizate;
– contract de munca pe perioada nedeterminata.

* Extensii permise: pdf,doc,docx