Inginer industria alimentara / Sef tura

Candidatul ideal

– Studii superioare/medii in industria alimentara finalizate;
– Cunostinte in domeniul tehnologiei de panificatie;
– Experienta in industria de panificatie min. 1 an;
– Cunostinte operare PC (Word, Excel);
– Flexibilitate, dinamism, interes pentru instruirea continua;
– Capacitate de coordonare echipe;
– Disponibilitate program in 3 schimburi.

Descrierea jobului

– Programarea si conducerea activitatii de productie pe durata schimbului sau;
– Gestionarea cantitativa si calitativa a materiilor prime, materialelor auxiliare, ambalajelor, semifabricatelor si produselor finite;
– Intocmirea actelor specifice activitatii de productie, cat si de operarea datelor din programul informatic;
– Coordonarea si instruirea personalului din subordine.

* Extensii permise: pdf,doc,docx