Junior Brand Manager

Cerinte

– Studii superioare finalizate in domeniul economic, marketing, comunicare
– Experienta profesionala intr-o pozitie similara
– Cunostinte de marketing si financiare de baza
– Foarte bune cunostinte de operare PC (Excel, PowerPoint, Word)
– Vorbitor fluent al limbii engleze;
– Abilitati foarte bune de analiza si sinteza a informatiilor;
– Foarte buna capacitate de planificare şi organizare;
– Abilitati de comunicare si prezentare, personalitate dinamica;
– Orientare catre rezultate.

Responsabilitati

– Asista echipa de brand management in activitatile de zi cu zi
– Participa la conceperea diverselor materiale de comunicare
– Intocmeste rapoarte si realizeaza analize de vanzari pe clienti/ produse
– Suport pe partea de participare la diverse evenimente
– Suport pe relatia cu presa, clienti, consumatori
– Responsabilitati administrative: deruleaza diverse contracte de marketing

* Extensii permise: pdf,doc,docx