Lacatus mecanic

Cerinte

– Studii de specialitate (scoala profesionala, curs calificare, liceu profil tehnic);
– Experienta intr-o pozitie similara in domeniul productiei alimentare constituie avantaj;
– Abilitati de relationare si lucru in echipa;
– Promptitudine in rezolvarea situatiilor;
– Persoana organizata, responsabila si onesta;
– Disponibilitate de lucru in 3 schimburi.

Responsabilitati

– Raspunde de buna functionare a utilajelor;
– Executa lucrari de interventii, revizii, reparatii planificate sau accidentale, efectueaza probe de functionare si rodaj;
– Asigura respectarea prevederilor procedurilor si instructiunilor de lucru, deciziilor si notelor interne in realizarea responsabilitatilor stabilite prin fisa postului.

* Extensii permise: pdf,doc,docx