Operator fabricarea produselor fainoase

Cerinte

– Absolvent scoala profesionala sau liceu cu profil tehnic (mecanic, electromecanic);
– Experienta in munca minimum 6 luni, pentru a se adapta mai usor la o activitate sustinuta, organizata si cu proceduri de lucru specifice, constituie un avantaj;
– Disponibilitate pentru activitate in ritm sustinut;
– Disponibilitate pentru instruire in domeniul fabricatiei de produse de panificatie;
– Disponibilitate lucru in 3 schimburi;
– Persoana organizata, deschisa la acumularea de cunostinte noi.

Responsabilitati

– Operarea pe utilajele specifice liniei de panificatie pe care isi desfasoara activitatea;
– Urmarirea procesului de fabricatie produse de panificatie si interventia asupra echipamentului cand este necesar pentru o desfasurare buna a productiei;
– Asigura incadrarea productiei in standardele de calitate;
– Asigura incadrarea in normele de productie si consum specifice;
– Colaborare cu mecanicul/electricianul de schimb in caz de avarie a echipamentului
– Executa programul de igiena specific locului de munca.

* Extensii permise: pdf,doc,docx