Sef echipa productie

Cerinte

– Studii medii sau superioare in domeniul industriei alimentare;
– Experienta in domeniu minim 2 ani;
– Abilitati de organizare activitate de productie;
– Abilitati de comunicare si coordonare echipa;
– Cunostinte intocmire documente de gestiune si inregistrare a productiei;
– Cunostinte utilizare PC;
– Disponibilitate lucru in 3 schimburi.

Responsabilitati

– Organizeaza, urmareste si controleaza procesul tehnologic pe faze de fabricatie produse de panificatie;
– Asigura desfasurarea procesului de productie in conditiile de igiena prevazute in normele sanitare in vigoare;
– Stabileste si verifica periodic ritmul de lucru in scopul realizarii comenzilor;
– Gestioneaza cantitativ si calitativ stocurile de materii prime;
– Monitorizeaza permanent activitatea persoanelor din subordine.

* Extensii permise: pdf,doc,docx